Titles you rated
My Secret TerriusRated ★ 4.0
Altered CarbonRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 3.5
Gintama°Rated ★ 4.0
Gintama.Rated ★ 4.0
Gintama'Rated ★ 5.0- GintamaRated ★ 5.0
- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
REBORN!Rated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.5- 소 년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5- Brave Police J-DeckerRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5
No Game No LifeRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 5.0