Titles you rated
The Face ReaderRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0