Titles you rated
 Mickey 17Rated ★ 2.5 Mickey 17Rated ★ 2.5
 Independence DayRated ★ 4.0 Independence DayRated ★ 4.0
 Be with YouRated ★ 2.5 Be with YouRated ★ 2.5
 The OutlawsRated ★ 0.5 The OutlawsRated ★ 0.5
 Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5 Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
 VolcanoRated ★ 3.0 VolcanoRated ★ 3.0
 John Wick: Chapter 4Rated ★ 0.5 John Wick: Chapter 4Rated ★ 0.5
 Avatar: The Way of WaterRated ★ 0.5 Avatar: The Way of WaterRated ★ 0.5
 AquamanRated ★ 0.5 AquamanRated ★ 0.5
 PapillonRated ★ 1.5 PapillonRated ★ 1.5
 Man of MenRated ★ 1.5 Man of MenRated ★ 1.5
 PrometheusRated ★ 2.5 PrometheusRated ★ 2.5
 One Piece: The MovieRated ★ 1.5 One Piece: The MovieRated ★ 1.5
 The Last EmperorRated ★ 1.5 The Last EmperorRated ★ 1.5
 Mutt BoyRated ★ 0.5 Mutt BoyRated ★ 0.5
 Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 5.0 Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 5.0
 Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 5.0 Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 5.0
 Big Hero 6Rated ★ 1.5 Big Hero 6Rated ★ 1.5
 Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 5.0 Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 5.0
 Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 5.0 Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 5.0