Movies
Ratings
529
AkiraRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Uncle DrewRated ★ 2.0
Inherent ViceRated ★ 3.5
YojimboRated ★ 4.5- Loving Vincent: The Impossible DreamRated ★ 3.5
QT8: The First EightRated ★ 3.0
The GrandmasterRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 4.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Jackie BrownRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0
Ghost in the Shell Arise: Border 2 - Ghost WhispersRated ★ 2.0
RedlineRated ★ 3.0
Chico & RitaRated ★ 4.0
TMNTRated ★ 2.0