Titles you rated
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Millennium ActressRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
NanaRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
This Charming GirlRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0