Movies
Ratings
113
InceptionRated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.5
Cold MountainRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 2.0
GladiatorRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
Police Story 2Rated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5