Movies
Ratings
594
MothersRated ★ 4.0- Remembrance of MBRated ★ 5.0
AssassinsRated ★ 4.0
Beauty WaterRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
One of UsRated ★ 3.5
Bikram: Yogi, Guru, PredatorRated ★ 4.0
First They Killed My FatherRated ★ 3.0
Flavors of YouthRated ★ 4.0
The DressmakerRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
RomaRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.0
How to Be SingleRated ★ 3.5
Long ShotRated ★ 3.0