Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
IncantationRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 0.5- Let’s Leaven!Rated ★ 5.0
Believer 2Rated ★ 0.5- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 5.0
- Abnormal ThingsRated ★ 5.0
- Saturday's ApartmentRated ★ 5.0
- Our springRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Snatch UpRated ★ 3.5