Movies
Ratings
156
The Art of SeductionRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Jackass 3DRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0