Titles you rated
The Accountant 2Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Next Three DaysRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
The ShallowsRated ★ 3.5
ControlRated ★ 2.5
Nobody 2Rated ★ 2.5
CompanionRated ★ 3.5
Wrath of ManRated ★ 3.5
The BeekeeperRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Predator 2Rated ★ 2.0
RakkaRated ★ 3.0
The Equalizer 3Rated ★ 2.5
InfiniteRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 4.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 4.0
PreyRated ★ 4.0
R'haRated ★ 3.5
The BelliesRated ★ 3.0