Movies
Ratings
251
HerRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Jan Dara: The BeginningRated ★ 3.0
Remember MeRated ★ 5.0
Road MovieRated ★ 4.0
GiaRated ★ 3.5
A Wedding InvitationRated ★ 5.0
Birdcage InnRated ★ 4.0
ArdorRated ★ 4.0
The DuchessRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 5.0
The IsleRated ★ 3.5
A Growing BusinessRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 5.0
88 MinutesRated ★ 3.0
The RestlessRated ★ 3.0
Go Go 70'sRated ★ 4.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 4.0