Titles you rated
Children of MenRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Molly's GameRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.0
99 HomesRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
The OutpostRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0