Titles you rated
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
CrossingRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 5.0
Our School E.TRated ★ 3.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
JawsRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 4.0
Scary Movie 2Rated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0
MontageRated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 2.0