Movies
Ratings
129
Iron ManRated ★ 5.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Tinker BellRated ★ 5.0
Charlotte's WebRated ★ 5.0
The Reef 2: High TideRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
ZambeziaRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 4.0
JumperRated ★ 5.0
Mulan IIRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 5.0
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape From ParadiseRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0