Titles you rated
The Legend of 1900Rated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
A City of SadnessRated ★ 4.0
Where Is My Friend's House?Rated ★ 4.0
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5- Isle of SnakesRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
The Woman in the White CarRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
People and MeatRated ★ 4.0- Red NailsRated ★ 4.0
That Day, on the BeachRated ★ 3.5
A Confucian ConfusionRated ★ 4.0
A Brighter Summer DayRated ★ 4.5
Taipei StoryRated ★ 4.0
MahjongRated ★ 4.5