Titles you rated
Modern TimesRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
PietaRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 3.0
Annie HallRated ★ 3.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
ChinatownRated ★ 4.0
Bicycle ThievesRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0