Titles you rated
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 2.0
HarmonyRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 1.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 1.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0