Titles you rated
Friends with BenefitsRated ★ 1.0
The PrisonRated ★ 2.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
Blue Spring RideRated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 1.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
BraveRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 1.0
QuickRated ★ 0.5
WhiplashRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 1.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
FuryRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0