Titles you rated
RED 2Rated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 0.5
Runway CopRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0- The CureRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0