Movies
Ratings
219
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
CasperRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.5
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 3.0
Keroro Gunso the Super Movie 4: Crushing Invasion, Dragon WarriorsRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 3.0