Movies
Ratings
45
Crimson TideRated ★ 4.5
The IllusionistRated ★ 4.5
The PatriotRated ★ 4.5
BraveheartRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0