Movies
Ratings
22
GarfieldRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 2.0
The TowerRated ★ 2.0
SecretRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 1.0
The HostRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 1.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 1.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 1.0
Toy StoryRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
Step UpRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
As OneRated ★ 1.0