Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 3.0
GleeRated ★ 2.5
SupernaturalRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0- TransparentRated ★ 2.5
- Men on a MissionRated ★ 4.0
JumongRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
- SkinsRated ★ 1.5
GleeRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.0