Titles you rated
TenetRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
High & Low The WorstRated ★ 1.0
Crows ExplodeRated ★ 2.0
PeninsulaRated ★ 2.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.0
TomorrowlandRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 1.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Fusion RebornRated ★ 2.5
Dragon Ball Z: Wrath of the DragonRated ★ 2.5
Dragon Ball Z: Broly - Second ComingRated ★ 2.5
Dragon Ball Super: BrolyRated ★ 2.0
RomaRated ★ 4.0