Titles you rated
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 2.0
StartupRated ★ 2.5
Dinner MateRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Amazing SaturdayRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.5
VagabondRated ★ 2.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Kang's Kitchen 3Rated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 4.5
Kang's KitchenRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0