Movies
Ratings
104
The Bucket ListRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.5
DreddRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 1.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
PushRated ★ 5.0
Project AlmanacRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 5.0
RinguRated ★ 1.0
Ted 2Rated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
CrankRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0