Titles you rated
 One Punch ManRated ★ 2.5 One Punch ManRated ★ 2.5
 The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5 The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
 Nonstop 1Rated ★ 4.0 Nonstop 1Rated ★ 4.0
 Reply 1994Rated ★ 3.0 Reply 1994Rated ★ 3.0
 Cheo YongRated ★ 2.5 Cheo YongRated ★ 2.5
 The ProducersRated ★ 4.0 The ProducersRated ★ 4.0
 Fabulous BoysRated ★ 1.5 Fabulous BoysRated ★ 1.5
 Hello, FranceskaRated ★ 3.5 Hello, FranceskaRated ★ 3.5
 High Kick Through The RoofRated ★ 2.5 High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
 High KickRated ★ 3.5 High KickRated ★ 3.5
 Reply 1988Rated ★ 2.5 Reply 1988Rated ★ 2.5