Titles you rated
Master's SunRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 2.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0