Titles you rated
Blue StreakRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 3.5
About a BoyRated ★ 0.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 0.5
MarathonRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 1.5
My BrotherRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0