Titles you rated
I Live AloneRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
LIFERated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
City Fisherman 2Rated ★ 2.0
The Fishermen and the CityRated ★ 2.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
How Do You Play?Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 8Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0