Titles you rated
MisfitsRated ★ 2.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Vocal Play: Campus Music OlympiadRated ★ 4.0- Talking StreetRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0