Movies
Ratings
20
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0