Titles you rated
Geek GirlRated ★ 1.0
Di4ri Season 1Rated ★ 4.0
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0
The Interest of LoveRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Pale MoonRated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Hookup Plan Season 1Rated ★ 3.5
The Time It TakesRated ★ 3.5
Lupin Season 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
The House of FlowersRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Call My AgentRated ★ 4.5