Titles you rated
Soul MateRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0- Hotaru the Movie: It's Only a Little Light in My LifeRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 2.0
A Silent VoiceRated ★ 2.0
Train ManRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0