Series
Ratings
31
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Happy HomeRated ★ 1.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
The LegendRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 1.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 1.0
Good DoctorRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0