Movies
Ratings
101
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Talk to MeRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.5
LoganRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 5.0
IncarnateRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 5.0