Titles you rated
Swing KidsRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
City of GodRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
Ghost HouseRated ★ 2.5
The Plan ManRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0