Titles you rated
The GiverRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5