Movies
Ratings
239
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 2.5
Sausage PartyRated ★ 3.5- SawRated ★ 0.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
DangalRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 5.0
DemolitionRated ★ 5.0
WantedRated ★ 1.5
SoulRated ★ 5.0
The Invisible ManRated ★ 0.5
TenetRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0