Titles you rated
MisfitsRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0- The LoverRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0