Movies
Ratings
537
LoganRated ★ 5.0
IdiocracyRated ★ 1.5
Tropic ThunderRated ★ 3.0
Bad MomsRated ★ 2.5
PaulRated ★ 3.0
IrreversibleRated ★ 5.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 1.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
SpectralRated ★ 2.5
Swiss Army ManRated ★ 5.0
BrünoRated ★ 3.0
Railroad ManRated ★ 5.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 4.0
Z for ZachariahRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 1.0
Operation ChromiteRated ★ 2.0
Taxi DriverRated ★ 4.5