Movies
Ratings
31
Monsters UniversityRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5