Movies
Ratings
925
Miss SloaneRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.0
Every Day A Good DayRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
LizzieRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
RomaRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Last DaysRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The American PresidentRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 2.0