Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0