Titles you rated
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
MudRated ★ 3.5
This Is the EndRated ★ 3.0
ScarfaceRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
Woman in GoldRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Full Metal JacketRated ★ 4.0