Movies
Ratings
247
Green BookRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.5
Someone SpecialRated ★ 3.5
Wild CardRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0
ArgylleRated ★ 4.0
ElfRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
A Scene at the SeaRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Waikiki BrothersRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 4.0