Movies
Ratings
15
Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 5.0- The Forbidden Legend: Sex & ChopsticksRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0