Movies
Ratings
28
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 2.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 5.0