Titles you rated
9 End 2 OutsRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
MaskRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 4.0