Titles you rated
VenomRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The WitchRated ★ 4.0
The BabadookRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 5.0